ODGRZYBIANIE UKŁADU KLIMATYZACJI MA ZA ZADANIE USUNĄĆ NIEPRZYJEMNE ZAPACHY WYDOBYWAJĄCE SIĘ Z NAWIEWÓW W KABINIE AUTA SPOWODOWANE ROZWIJAJĄCYMI SIĘ W KANAŁACH WENTYLACYJNYCH BAKTERIAMI I GRZYBAMI.

KLIMATYZACJA W SAMOCHODZIE JEST BOWIEM IDEALNYM SIEDLISKIEM WIELU GROŹNYCH DLA ZDROWIA DROBNOUSTROJÓW. PRZYKRY ZAPACH WYDOSTAJĄCY SIĘ Z OTWORÓW NAWIEWOWYCH JEST SYGNAŁEM OSTRZEGAWCZYM I NIGDY NIE NALEŻY GO LEKCEWAŻYĆ. W PRZECIWNYM RAZIE WRAZ ZE STRUMIENIEM POWIETRZA TE POWSTAJĄCE NA PAROWNIKU CHOROBOWE ZARODNIKI MOGĄ ZOSTAĆ PRZENIESIONE DO WNĘTRZA POJAZDU I POWODOWAĆ U PASAŻERÓW ZŁE SAMOPOCZUCIE I WYWOŁYWAĆ REAKCJE ALERGICZNE TAKIE JAK KASZEL, KATAR, WYSYPKA, ŁZAWIENIE OCZU.

W CELU JEGO ZWALCZENIA STOSUJE SIĘ RÓŻNE METODY CHEMICZNE I MECHANICZNE. MAJĄ ONE ZA ZADANIE NIE TYLKO OCZYŚCIĆ UKŁAD NAWIEWU, ALE PRZEDE WSZYSTKIM GO ODKAŹIĆ.

MOTOKLINIKA DO ODGRZYBIANIA UKŁADU KLIMATYZACJI STOSUJE TYLKO SKUTECZNE PRODUKTY RENOMOWANYCH FIRM. CZĘSTO MAJĄ ONE POSTAĆ PIANKI W SPRAYU O WŁAŚCIWOŚCIACH GRZYBOBÓJCZYCH.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA ROZPYLAMY BEZPOŚREDNIO NA PAROWNIK KLIMATYZACJI. ZAAPLIKOWANY W TEN SPOSÓB PREPARAT OSADZA SIĘ NA UŻEBROWANIU PAROWNIKA NISZCZĄĆ BAKTERIE I GRZYBY.


KIEDY NALEŻY ZDEZYNFEKOWAĆ UKŁAD KLIMATYZACJI BY UNIKNĄĆ PRZYKRYCH ZAPACHÓW?

CZĘSTO W INSTRUKCJACH SERWISOWYCH PRODUCENCI AUT NIE PODAJĄ TAKICH INFORMACJI. NAJCZĘŚCIEJ DECYDUJEMY SIĘ NA TAKĄ USŁUGĘ, GDY JUŻ POJAWI SIĘ PRZYKRY ZAPACH W AUCIE. BY UNIKNĄĆ TAKICH SYTUACJI PRODUCENCI KLIMATYZACJI SAMOCHODOWYCH ZALECAJĄ PRZEPROWADZENIE OCZYSZCZANIA I DEZYNFEKCJI TYCH UKŁADÓW RAZ W ROKU.
STATYSTYKI
WYWAŻANIE KÓŁ
SPRZEDAŻ OPON
MONTAŻ OPON
SERWIS OPON
GEOMETRIA
DIAGNOSTYKA
PRZEGLĄDY
MECHANIKA
NASZ ZESPÓŁ
STRONA GŁÓWNA
MENU GŁÓWNE
ZAKRES USŁUG
PROMOCJE
GALERIA
LINKI
KONTAKT
STREFA MOCY
NASZE PROJEKTY
UKŁADY DOLOTOWE
UKŁADY WYDECHOWE
ZAWIESZENIA
INTERCOOLERY
ODGRZYBIANIE
FOTO WARSZTAT
SPOŁECZNOŚĆ
Zbigniew Książek
      Legionowo ul. Wrzosowa 11a
  tel (22) 784 44 50  |  504 688 558
Designed by Sebomaster & Motoklinika
gimp pobierzStatystyki zbiorcze na stronę
SUBARU DO ŚLUBU
AUTO HOLOWANIE
SERWIS KLIMATYZACJI
NAPEŁNIANIE UKŁADU
DIAGNOZA I NAPRAWA
PRZEGLĄDY OKRESOWE
Wszelkie prawa zastrzeżone       |       Legionowo 09.2016